Hakımızda

11 yıllık sektör deneyimimiz ve iş tecrübelerimizle bugüne kadar bir çok yerli ve yabancı kuruluşun tüm Devlet Kurumlarındaki işleri ve işlemlerinin doğru eksiksiz ve hızlı ilerlemesine danışmanlık faaliyetlerimiz ile destek olduk.       

Kurumumuz 02 Temmuz 2015 tarihinde T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş-Kur Genel Müdürlüğü onaylı 765 Belge Numarası ile "Güney -İş Özel İstihdam Bürosu" olarak açmıştır.

İş-Kur Genel Müdürlüğü ile yakın ilişkili olarak çalışmakta olan Güney-iş Özel İstihdam Büromuz, Ülkemizde faaliyet gösteren tüm sektörlerin ihtiyaç duyduğu yerli ve İşletmelerin Türkiye'den karşılayamadıkları yabancı personellerin temini, istihdamı ve gerekli izinlerin alınmasında danışmanlık hizmetlerini sunmaya başlamıştır.


GÜNEY İŞ: ÜNİVERSİTE VE MESLEKİ EĞİTİM KURUMLARIYLA İŞ BİRLİĞİ YAPARAK STAJERLİK VEYA İŞE YERLEŞTİRME HİZMETİ SUNAR.


GÜNEY İŞ: İŞÇİ VE İŞVEREN İLİŞKİLERİNDE VERİMLİLİK, GÜVENİLİRLİK, SÜREKLİLİK, KARŞILIKLI MEMNUNİYET KONULARINDA PROFESYONEL DANIŞMANLIK SAĞLAR.


GÜNEY İŞ: SEKTÖRLERİN İHTİYAÇ DUYDUKLARI TÜM KONULARDA HIZLI KESİN ÇÖZÜMLER ÜRETİR.

GÜNEY İŞ: TÜM ALANLARDA PROFESYONEL DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİR.

GÜNEY İŞ: TÜRKİYE İŞ KURUMUNUN ÖZEL İSTİHDAM BÜROLARI 02.07.2015 TARİHLİ 765 SAYILI İZİN  BELGESİ İLE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR. 4904 SAYILI KANUN UYARINCA İŞARAYANDAN ÜCRET ALINMAZ.

GÜNEY İŞ: TURİZM TESİSİLERİNE İHTİYAÇ DUYDUKLARI TÜM BRAŞLARDA NİTELİKLİ ELEMANLAR SAĞLAR.

GÜNEY İŞ: İŞLETMELERİN TÜRKİYE'DEN KARŞILAYAMADIKLARI YABANCI ELEMANLARI SAĞLAR. TÜM YASAL İZİNLER ALINIR.

GÜNEY İŞ: İŞKUR'UN 02.07.2015 TARİHLİ VE 765 SAYILI İZNİ İLE ÇOCUKLARINIZA, YAŞLILARA, HASTALARA, EV İŞLERİNDE GÜNDÜZLÜ, YATILI YARDIMCILAR SAĞLAR.

GÜNEY İŞ: SANAYİ SEKTÖRÜNDE TÜM MESLEK GRUPLARINDA ÇIRAK, KALFA,USTA GİBİ NİTELİKLİ ELEMANLAR SAĞLAR.